İptal ve İade Koşulları

İptal,Garanti ve İade Şartları

Garanti Şartları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ve fotoğrafını çekerek ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Şartları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 iş günü içerisinde www.cukurovasafir.com adresine iade talebiniz ile ilgili e-posta gönderebilirsiniz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Ürünler orijinal ambalajıyla ağzı kapalı olarak kapalı kargo kolisi içerisinde ve dışarıdan belli olmayacak şekilde gönderilmektedir.

Kapağı açılmış ve kullanılmış ürünler ile bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma vs durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Ürünlerin gerçek renkleri ve renk tonları bilgisayar ortamında farklılıklar göstermektedir. Bu sebeplerden dolayı ürün kusurlu veya ayıplı mal olarak sayılamaz, firmamız bu sebeplerden dolayı sorumluluk kabul etmemektedir.

İade işleminde öncelikle tarafımıza bildirim yapılmalıdır. Tarafımıza ön bildirim yapılmadan iade gelen ürünler kabul edilmez. Ürün ile birlikte size ulaşan ürün faturasını, sipariş numarası, müşteri adı ve soyadı, iptal/iade nedenini ve ürün fotoğrafını içeren bir e-posta ile tarafımıza iade, iptal veya değişim talebinde bulunabilirsiniz. Yapılacak inceleme sonrası Müşteri Hizmetleri Yetkilisi tarafından süreçle ilgili bilgilendirme yapılacaktır.

Shopping Cart
Scroll to Top